Zátor - Osoblaha

Osoblažští muži mají za sebou již sedmé jarní kolo, ve kterém se představili na hřišti posledního Zátoru. Domácí hráči, se stejně jako v minulé sezóně v jarní části zachraňují a tak se dalo očekávat, že proto udělají na hřišti vše. Naopak Osoblažští prokazují na jaře zlepšené výkony a na tyto chtěli navázat i v tomto kole. Velkým problémem Osoblažských se v poslední době stává pouze sestava mužstva na hřištích soupeřů, neboť ta je vždy jiná a vždy jsou v ní minimálně čtyři až pět změn. Stejně tomu bylo i na hřišti Zátoru, kde oproti minulému kolu došlo k velkým změnám v sestavě.

Osoblažští hráči i přes tento handicap svého soupeře v první půli jasně přehrávali a vytvářeli si množství brankových příležitostí. Jednu z nich do poločasu proměnil Orava, který si naběhl na dlouhý míč do pokutového území a svým důrazem dotlačil míč za brankáře domácích. Další šance hráči Osoblahy do poločasu zahodili a tak se šlo do kabin za stavu 0:1. V druhé půli se domácí hráči snažili nepříznivý výsledek zvrátit, ale pozorně hrající Osoblažští jim nic takového nedovolili. Naopak si znovu vypracovali několik slibných příležitostí a nakonec se dočkali zaslouženého zvýšení vedení, kdy nepovedenou střelu Tužinčina uklidil do brány Dostál. Další možnosti na vylepšení skóre v tabulce již hráči Osoblahy nevyužili a tak utkání skončilo zaslouženým vítězstvím Osoblahy v poměru 2:0.

Tento zisk tří bodu již Osoblažské posunul na pátou příčku v tabulce se ziskem 34 bodu. Své další utkání odehrají naši hráči v sobotu dne 21.5.2011 od 16:30 hod na domácím hřišti proti Staré Vsi. Věříme, že v dobrých výkonech Osoblažští budou pokračovat i před domácími fandy, které tímto zveme do našich ochozů.

Zátor - Osoblaha 0:2 (0:1)

Branky: Orava, Dostál

Sestava: Tošenovský - Vašut, Krupa, Štejdíř, Korchán - Uher, Kalda, Žmolík, Tužinčin Luboš (80. Farenholcz) - Orava (70. Balog), Dostál

Čt 19. květen 2011, 00:18:42 CEST