Žáci s Benešovem a Zátorem

Osoblaha  - Horní Benešov 7.9.2013

1 : 8

Žáci

Ve třetím zápase nového ročníku soutěže se osoblažští žáci představili na domácím hřišti proti jednomu z favoritů soutěže.  Po dvou venkovních výhrách, chtěli osoblažští na tyto navázat  i před domácím publikem.  Úvod  utkání byl v celku vyrovnaný, obě mužstva nechtěla  na nerovném a tvrdém hřišti  udělat chybu, ale byli to hosté, kteří se po 10 minutách dostali do vedení. Osoblažští   rychle vyrovnali a to po  pěkné kombinační akci, kdy do sítě  míč dorazil Čihánek. Pak ovšem jakoby domácí hráči ze hřiště odešli, přestali si nahrávat, přestali běhat a mnozí přestali mít chuť hrát fotbal. Toho dokonale využili hosté, kteří se nikam nehnali, a každou chybu domácích potrestali. I přes ohromnou snahu domácího brankaře Suchánka se konečné skóre zastavilo na 1 : 8 pro Horní Benešov.

Sestava :  Suchánek,  Červinka, Procházka, Bernaťák, Čihánek, Peterka, Rác,   Dymáček R., Dymáček M., Kočí A.

Branka : Čihánek

Trenér : Kocián

Zátor - Osoblaha  14.9.2013

1 : 5

Žáci

Za nevlídného a deštivého počasí odjeli osoblažští žáci k dalšímu utkání do Zátora.  V loňském roce se celky spolu neutkali a tak favorit nebyl  předem znám.  Na osoblažských byla na začátku utkání  znát velká nervozita a jakoby ospalost.  Během úvodních 15 minut  byli  Zátorští o malinko lepším týmem a několikrát  musel dobře zasáhnout brankář osoblažských Suchánek.  Osoblažským  se  stále nedařilo pořádně vystřelit na branku nebo dorazit míč.  Ve 25. minutě první půle se  Zátorští dostali do veliké příležitosti, ale Suchánek včasných vyběhnutím velikánkou šanci chytil.  Nedáš dostaneš, využili osoblažští, kteří  se minutu po minutě zlepšovali a  po brance Ráce se ujali vedení. Druhá půle již byla ze strany osoblažských mnohem lepší.  Byli rychleji u míče, lépe si přihrávali  a  jak uvedl delegovaný rozhodčí,  na předvedenou hru se dalo dívat.  K pěkné předvedené hře pak osoblažští přidali po pěkných akcích důležité branky,  kdy všechny  čtyři ve svém prvním letošním zápase vstřelil  Ruman.     Na konci zápasu byl výsledek  1 : 5 pro osoblažské.  Výsledek byl zcela zasloužený, neboť osoblažští v druhé půli  utkání  zcela ovládli. Vynikající zápas odchytal brankář domácích,  který  Zátorské v druhé půli velmi podržel.  Pochváleno bylo i celé mužstvo osoblažských.

Sestava : Suchánek, Červinka, Procházka, Bernaťák, Čihánek, Peterka, Rác, Ruman, Dymáček R., Dymáček M.,  Kočí A.

Branky :  Rác, 4x Ruman

Trenér:  Kocián,   asistent  Dymáček

Čt 19. září 2013, 18:28:33 CEST