Žáci : Rýmařov - Osoblaha 1:0

Rýmařov - Osoblaha

1 : 0

V předposledním 12. kole odjeli v neděli  osoblažští žáci v brzké ranní době k nejvzdálenějšímu soupeři a to do Rýmařova.  Osoblažští nenechali nic náhodě a tak dorazili na hřiště s mírným předstihem, zaskočili  tak  dokonce správce místního hřiště, který teprve vstával.  Z důvodu nočního deště, bylo rozhodnuto utkání odehrát na umělé trávě, na nově vybudovaném hřišti.   Tento kvalitní a neskutečně rovný povrch byl pro osoblažské ze začátku velkou překážkou, stejně jako šíře a délka hřiště, které byli menší, než kdy jindy.  Úvod utkání byl vyrovnaný, po 5 minutách hry se však Rýmařovští začali více prosazovat, lépe si přihrávali a tím si začali vytvářet i nějaké šance.  Osoblaha hrála v obraně velmi pozorně a snažila se hrozit s rychlého brejku.   Šance byli na obou stranách, ty největší osoblažské neproměnil v první půli  Ruman a J. Suchý.  Šance Rýmařova pochytal třemi velmi dobrými zákroky Suchánek. Druhý poločas pokračoval stejně, obě mužstva hrála velmi dobře, ale osoblažští si postupně vypracovali dvě více než velké příležitosti. Pepík Ruman ale neměl svůj den a tak ani jednu neproměnil. Osoblažští  byli třetímu mužstvu tabulky více než vyrovnaným soupeřem, kluci hráli velmi dobře, všichni co nastoupili, bojovali a ukázali, že i na vesnici se může hrát pěkný fotbal. Když to již vypadalo, že utkání skončí remízou, která by byla spravedlivá, vymetl pár minut před koncem osoblažskou šibenici střídající rýmařovský hráč, pro toho chlapce to jistě byla dosud životní trefa, která se skutečně nedala chytnout.  I přes veškerou snahu, se již osoblažským nepodařilo do konce utkání vyrovnat a tak z Rýmařova odjeli osoblažští žáci, kterým chybělo trošku štěstí, bez bodu.

Poslední podzimní utkání odehrají osoblažští žáci v sobotu 9.11.2013 na svém hřišti od 12:00 hod., kdy soupeřem jim bude mužstvo Brantic.  Tímto zveme rodiče, příbuzné a fandy našich mladých nadějí, aby přišli kluky podpořit a fandit.

Sestava: Suchánek, Červinka, Procházka, Čihánek,  Baláž ( Bernaťák), Peterka, Rác ( Suchý L.), Ruman (Suchý J.)

Trenér : Kocián

asistenti : Bernaťáková, Červinka P.

Út 5. listopad 2013, 19:08:08 CET