jjf.JPG

Žáci proti Holčovicím a Lichnovu

Holčovice  - Osoblaha

4 : 3

V devátém kole osoblažští odjeli na hřiště mužstva Holčovic, které bylo v tabulce sice pod osoblažskými, ale v soutěži žáků toto nic neznamená.  Úvod utkání vyšel lépe Holčovicím, které osoblažské ze začátku přehrávalo a dostalo se i do vedení.  Osoblažští se ale postupně zlepšovali a i přesto, že již prohrávali o dvě branky, do poločasu dokázali Rumanem snížit.  V druhém poločase osoblažští bojovali a dokázali po brankách Růmana a Peterky utkání otočit ve svůj prospěch a poslat osoblažské do vedení  3 : 2.  To však ještě nebyl konec. O tom, že se hraje až do konce se osoblažští názorně přesvědčili poté, co domácí Holčovice i s přispěním rozhodčího, který ,,přehlédl" velký ofsajd  vstřelili před koncem zápasu dvě branky a utkání tak  zvrátili ve svůj prospěch na konečných 4 : 3.

Sestava :  Suchánek, Červinka, Procházka, Bernaťák,  Čihánek, Peterka,  Rác, Růman,  Baláž, Suchý L., Kočí  A., Dymáček M.

Branka:    2x Ruman, Peterka

Trenér:  Darda, Dymáček

Osoblaha - Lichnov

2 : 3

O uplynulém svátku sehráli osoblažští další domácí utkání s mužstvem Lichnova, které se nacházelo na 4. místě tabulky.  Po smolné porážce z předchozího zápasu si chtěli osoblažští žáci připsat do tabulky další body a tak museli vyhrát.  Úvod utkání byl z obou stran velmi vyrovnaný, hrbolaté hřiště a velký vítr dělalo problémy oběma mužstvům, ale osoblažským o málo více.   Osoblažští často zbytečně ztráceli míče, nedokázali si přesněji přihrát. Jako první se ujali vedení hosté, ale osoblažští  po dvou brankách  Peterky dokázali utkání do poločasu otočit. Druhá půle se nezačala příliš dobře, hned z rozehrávky dokázali nedůraz při odkopu míče hosté potrestat a vyrovnali. Osoblažští byli jako opařeni, hostům narostly křídla a následek byla penalta, kterou dokázali proměnit. Do konce zápasu však zbývalo ještě dost času a osoblažští začali svého soupeře mírně přehrávat.  Výsledkem byla hodně přísná penalta pro osoblažské, kterou však Peterka neproměnil. Pak si osoblažští vypracovali ještě tři velmi dobré, skoro vyložené příležitosti, které však Peterka,  Růman ani Baláž nedokázali proměnit. Přestože osoblažští měli více šancí, prohráli nakonec  2 : 3 a v  tabulce se tak posunují níže a níže, nyní na 8 místě. K dalšímu utkání odjíždí osoblažští žáci v neděli v  6:45 hod. ráno do Rýmařova.

Sestava :  Suchánek (Dunka), Červinka, Procházka, Bernaťák (Suchý L.),  Baláž (Čihánek), Peterka,  Rác, Růman,  (Suchý J.)

Branka:    2x Peterka

Trenér:  Kocián

Út 5. listopad 2013, 19:05:41 CET