Žáci : Osoblaha - Bruntál 1:5

Osoblaha - Juventus Bruntál

1 : 5

Žáci

Své druhé domácí utkání mají za sebou osoblažští žáci. Venku jsou zatím stoprocentní, a tak doma chtěli na tyto výsledky navázat. Soupeřem jim bylo mužstvo Juventus Bruntál, se kterým v loňském roce osoblažští jednou prohráli a jednou remizovali. Když hosté přijeli na hřiště, vypadalo to, jako kdyby přijeli někteří dorostenci, jeden z osoblažských hráčů jim dosahoval k pasu.  Úvod utkání byl v celku vyrovnaný, nepřesnosti na obou stranách. Jako první měl šanci Kuba Procházka z Osoblahy, ale poté co přeběhl celé hřiště, v poslední chvíli podklouzl. Následně udeřili hosté. Osoblažští, jako by si nevěřili a přestávali hrát. Toho hosté dokonale využili a dvakrát skórovali. Nutno říci, že to bylo vždy po chybě osoblažských.

Do druhé půle vyběhlo zcela jiné osoblažské mužstvo. Přestože byli na hřišti menší, svého soupeře začali přehrávat. Byli rychlejším a důraznějším mužstvem.  V 15. minutě druhého poločasu se podařilo osoblažským brankou Rumana snížit a hosté zcela na hřišti opadli. Osoblažští svého soupeře jasně přehrávali, ale  šance, ve kterých se postupně ocitli Ruman 2x, Čihánek, Baláž,  nedokázali proměnit. Hosté zahrozili ze dvou brejků, které vyrazil brankář osoblažských.  Nedáš  - dostaneš, se tak potvrdilo dokonale. Pět minut před koncem se hosté po neproměněné příležitosti domácích dostali do rychlého brejku a nezaváhali.  Domácí tak zcela opadli a v posledních třech minutách dostali ještě dvě branky.  Utkání tak skončilo  1 : 5 pro hosty.

I přes porážku je nutné zejména za druhý poločas všechny osoblažské hráče, kteří do utkání nastoupli, pochválit. Velmi dobře tentokrát zahráli při prvním svém utkání Jirka Baláž a také Denis Kočí.

Sestava : Suchánek, Červinka, Procházka, Bernaťák, Čihánek, Ruman, Rác, Baláž, Kočí D.

Branka: Ruman

Trenér:  Kocián

Touto cestou bychom rádi pozvali rodiče a fandy na další domácí utkání, které odehrají osoblažští opět doma  a to již v tuto sobotu 28.9.2013 od 14:00 hod., kdy soupeřem budou Slezské Rudoltice.

St 25. září 2013, 09:28:36 CEST