Žáci : Osoblaha - Brantice 8:1

Žáci :     Osoblaha - Brantice   8 : 1

Poslední podzimní kolo odehráli osoblažští žáci na svém hřišti a soupeřem jim bylo  poslední mužstvo v tabulce - Brantice.  Osoblažští byli před utkáním na 9. místě se ziskem 15 bodů, hosté dosud nezískali ani bod. K utkání za Osoblahu nastoupilo všech 16 zaregistrovaných zdravých hráčů, krom zraněného Adriana Kočího.  Hned od úvodu bylo znát, kdo je lepším mužstvem. Osoblažští doslova svého soupeře zavřeli na jeho půli a postupně si  vytvářeli jednu šanci za druhou.  V polovině první půle byli z hřiště staženi osoblažští Suchánek a Procházka, další hráči Ruman, Rác, Čihánek a Peterka byli prostřídáni menšími a začínajícími hráči.  I po prostřídání byli osoblažští lepším mužstvem a o poločase byl výsledek 5 : 0.  V druhém poločase dostali větší prostor ve hře všichni mladší hráči, kteří pod dohledem svých starších spoluhráčů přidali ještě tři branky. Hosté před koncem utkání vstřelili také čestný úspěch a tak se celkové skóre zastavilo na 8 : 1 ve prospěch  osoblažských.

Osoblažští se tak s podzimem rozloučili vítězstvím. Konečná bilance je  6 výher a 7 porážek a celkový počet 18 bodů , což Osoblahu řadí na 8. místo.  V posledním utkání mohli osoblažští svého soupeře doslova rozstřílet a zlepšit si skóre, ale mnohem lepší se ukázalo, že v utkání dostali šanci menší a začínající hráči. Dvěma z nich se podařilo vstřelit i první branky. Gratulujeme.

Sestava: Suchánek (Dunka), Červinka, Procházka (Dymáček R.), Čihánek (Bernaťák), Peterka (Skotnica),  Rác (Suchý L.) , Ruman (Suchý J.)   Baláž (Kočí D.) , Dymáček M.,

Branka:   3x Rác, 2x Suchý L.,  Ruman, Baláž, Čihánek

Trenér:  Kocián

Út 3. prosinec 2013, 11:28:21 CET