Žáci: Karlovice - Osoblaha 5:1

Karlovice - Osoblaha

5 : 1

Žáci

Dne 5.10.2013 odehráli již své  sedmé podzimní utkání osoblažští žáci v Karlovicích. Výsledky obou mužstev byly před tímto zápasem jako na houpačce, takže favorit nebyl znám. Osoblažští byli tentokrát oslabení o tři hráče již sehrané sestavy a to Čihánka, Červenku a Matěje Dymáčka. Svůj první zápas tak odjeli odehrát Lukáš Suchý a Jirka Suchý.  Úvod utkání byl rozpačitý z obou stran. Hodně nepřesností na obou stranách nenabízelo moc kvalitní podívanou. Osoblažští k tomu všemu působili velmi ospalým dojmem a na mnohých byl vidět určitý respekt a strach z o něco vyšších domácích hráčů.  Nedůraz v osobních soubojích a častá a zbytečná ztráta míče znamenali velmi snadné čtyři branky v síti osoblažských. Po malé bouřce, která proběhla o přestávce v táboře osoblažských se v druhé půli zcela změnil obraz hry. Osoblažští byli lepším týmem, ale to potřebné, branky nepřicházely. Až ve 22. minutě druhé půle se z trestného kopu trefil Adam Rác. Po vstřelené brance však u osoblažských hráčů došlo opět k drobnému uspokojení, přestali bojovat a těsně před koncem zápasu obdrželi pátou branku.   K utkání lze pouze říci, že oba poločasy ze strany osoblažských byly velmi rozdílné, soupeř byl ale tentokrát lepší. Za druhou půli byli hráči pochváleni, neboť v něm zanechali na hřišti dobrý dojem.  V současné době mají osoblažští 12 bodů a v tabulce jsou na 6. místě.

Sestava : Suchánek, Suchý L , Procházka, Bernaťák, Ruman, Peterka,  Rác,  Baláž, Kočí A., Dymáček R., Suchý J.

Branka:   Rác                Trenér:  Kocián

Osoblaha - Třemešná

1:3

Žáci

V úterý 8.10.2013 předehráli osoblažští v rámci jedenáctého kola své domácí utkání  s Třemešnou, která byla mírným favoritem. V tabulce byla na čtvrtém místě, osoblažští na 6. místě.  Třemešenští hráči osoblažské nejen výškově, ale i váhově mírně převyšovali.  Úvod  utkání a poté i celý zápas byl vyrovnaný. Jako první vstřelili po hrubé chybě brankáře Suchánka  gól třemešenští, což se ukázalo být nakonec i klíčové. Osoblažské obdržená branka evidentně zaskočila a následek byl druhý gól v osoblažské síti, po nedůrazném  souboji před osoblažskou brankou.  To, že lze dát gól, se osoblažští přesvědčili těšně před koncem první půle, kdy po pěkné kombinanční akci poslal k tyči míč Ruman.   Druhý poločas byl již  vyrovnanější, osoblažští se opět jako tradičně v druhé půli zlepšili, vyrovnali se v osobních soubojích hostujícím hráčům, začali více běhat a bylo vidět, že chtějí hrát fotbal.   Jenom ten kýžený gól se nedařilo vstřelit.  Když to již vypadalo, že by se to mohlo podařit, došlo k další hrubé chybě  ve středu hřiště, kterou třemešenský útočník s přehledem proměnil ve vítězný gól.   Přestože utkání  skončilo pro osoblažské porážkou, která byla již čtvrtá  v této sezóně, byli osoblažští pochváleni za bojovnost, neboť pokud boudou kluci na hřišti bojovat jak v druhé půli, další vítězství přijdou.

Sestava: Suchánek, Červenka , Procházka, Bernaťák, Čihánek, Peterka,  Rác,  Ruman, Baláž, Dymáček  M., Suchý J., Suchý L.

Branka :  Ruman                            Trenér :  Kocián

St 9. říjen 2013, 09:07:31 CEST