Ž : Slezan - Třemešná, Bruntál

Osoblaha – Třemešná

3 : 4

Své první utkání odehráli osoblažští žáci na svém hřišti v Osoblaze. Úvod utkání se velmi vydařil. Po dvou minutách se trefil Tomáš Strejček. Pak se trefil Radim Peterka a osoblažští měli další šance, které nevyužili. Domácí byli lepší, ale Třemešná ještě do poločasu vyrovnala. V druhé půli si vypracovali osoblažští další šance, ale nevyužili je. Pak vstřelil Vojtěch Čihánek třetí branku osoblažských a už to vypadalo, že osoblažští sví první utkání vyhrají. Během dvou minut však udělili osoblažští dvě chyby a hosté utkání otočili. Kdo na hřišti byl, tak viděl, že se hrál velmi pěkný fotbal z obou stran a i přes porážku byli osoblažští pochváleni.

Branky : Tomáš Strejček, Radim Peterka, Vojtěch Čihánek

Vedoucí : Tomáš Hradela

Olympia Bruntál - Osoblaha

9 : 2

Své druhé utkání odehráli osoblažští na hřišti favorita skupiny Olympie Bruntál. I přes drtivou porážku a hrozivý výsledek se hrálo pohledné utkání, kdy osoblažští byli chvilkami lepší, ale své šance nedokázali využít. Domácí však v této činnosti nechybovali a nakonec osoblažské deklasovali v poměru 9 : 2.

Je to druhý zápas a zbývá jich ještě 8. v podzimní části. Je třeba, aby si kluci více věřili, své šance proměňovali a výsledek se jistě dostaví. Když to nevyjde na podzim, tak to přijde na jaře. Důležitější je, aby se předváděná hra líbila rodičům, trenérům a hráče aby fotbal bavil.

Branky : Tomáš Strejček, Lukáš Suchý

Vedoucí: Tomáš Hradela

Po 14. září 2015, 08:33:27 CEST