Ž : Osoblaha - Zátor 7:1

První  jarní zápas mají za sebou osoblažští žáci, kteří své utkání odehráli na svém hřišti a soupeřem jim byl Zátor.  Osoblažští mladíci se již nemohli tohoto utkání dočkat, byli tak natěšeni, že trenér musel v kabině chvilkami tlumit vášně.   Ačkoliv se jarní přípravy účastnilo až 25 hráčů, mohl nastoupit pouze omezený počet.  Do utkání bylo vybráno 15 šťastných, kdy tři z nich byli brankaři.   Od úvodního hvizdu se osoblažští do svého soupeře zakousli a bylo jasně patrné, kdo je favoritem utkání.  Po 10 minutách se osoblažští prosadili poprvé, branku vstřelil L. Suchý. Pak si osoblažští vypracovali další šance, ale lajdácké zakončení znamenalo stále stav 1 : 0.  Osoblažští polevili a zátorští hráči vycítili šanci.  Tu velmi dobrým zákrokem chytil Suchánek.  Přestože osoblažští měli více ze hry, nedařilo se jim vstřelit další branky, až do 25. a 30. minuty. Po brankách Kleistnera a Čihánka tak vedli osoblažští 3 : 0. Pak se opět probudili v ojedinělé šanci zátorští, ale jejich pokus vytlačil důležitým zákrokem Suchánek na tyč.  Do poločasu se prosadil ještě Ruman a tak o poločase vedli osoblažští 4 : 0.
   Druhá půle začala ve stejném světle, osoblažští tlačili a zátorští odolávali. Po dalších neproměněných šancích osoblažských, si zátorští vykoledovali penaltu, kterou však chytil Suchánek.  Osoblažští pak v druhé půli střídali šest hráčů naráz včetně brankáře, kdy šanci dostávali věkově mladší hráči. I ti si vedli velmi dobře, zátorské nepouštěli do větších šancí a sami byli pro soupeře nebezpeční.    Za stavu 5 : 0, kdy se prosadil opět Ruman, vstřelili čestný a za bojovnost zasloužený gól také zátorští. Po brankách Peterky a Rumana se však nakonec ještě radovali osoblažští, kteří stanovili konečné skóre 7 :1 ve prospěch Osoblahy.
     Ve stručnosti utkání přineslo: dobrý výkon osoblažských a jejich výhru,  spoustu neproměněných šancí ze strany osoblažských, ale i  dobrý výkon obou brankářů zátorských.  Své další utkání osoblažští odehrají na hřišti Juventusu Bruntál, který je v současné době na 4. místě a osoblažští s ním na podzim prohráli na svém hřišti 3 : 4. Popřejme jim, ať se utkání vyvede a přivezou si body za výhru.  Utkání se hraje v 11:30 hod. v sobotu, odjezd 10:10 hod.
Branky:    Suchý L., Kleistner, Čihánek, Peterka, Ruman 3x

Hráli:                                     Suchánek   ( Suchý J.)