jjf.JPG

Ž : Osoblaha - Zátor 5:0

Osoblaha - Zátor 5:0 (5:0)
18. 10. 20114
  O minulém víkendu odehráli osoblažští  žáci  již  8. podzimní kolo, kdy utkání se hrálo na domácím hřišti  před svými fandy a rodiči. Dle postavení v tabulce byl favorit zápasu předem daný, ale znáte to.   Osoblažští  se k utkání dostavili v hojném počtu a plné síle.  Do utkání zasáhlo všech 15 hráčů, kdy od půli zápasu dělal trenér v sestavě různé změny, ve kterých se snažil najít novou tvář mužstva pro již příští sezonu.
    Osoblažští od úvodní minuty svého soupeře přehrávali, snažili se kombinovat, ale co se jim  nedařilo,  bylo vstřelit první gól. Hosté dlouho odolávali a osoblažští se prosadili až kolem 20 minuty první půle. Pak osoblažští přidali další 4 branky a poločas skončil  v poměru 5 : 0.    V samém  závěru  měli hosté obrovskou příležitost, ale brankář Suchánek ji chytil.  Druhý poločas přinesl opět stejný obraz hry. Hosté bránili, domácí osoblažští tlačili, ale další branky již nepřidali. Hosté měli velkou příležitost  ke snížení , ale  nařízenou penaltu chytil  druhý brankář domácích J. Suchý.
    Osoblažští tak zcela jednoznačně přehráli mužstvo  Zátora 5 :0.  Nutno však  k mužstvu hostů  říci,  že za tyto hráli i dívky, které se však vyrovnaly  domácím mladíkům.

Branky: 3x Rác, 1x Peterka, 1x Červinka
Trenér: Kocián