Ž : Osoblaha - Lichnov 4:0

20.9. 2014
    Žáci opět bez ztráty
 Osoblaha - Lichnov 4:0 (1:0)

Jen ať to vidí všichni a čtou, to je ta naše radost. Jenom, kdyby ti lidi na ty naše žáčky chodili, to by bylo pro ně odměnou. Jejich hra mi připomíná Arsenal, rychlá kombinace, přehled v obraně a neskutečné množství zahozených šancí. Teď se však začíná lamat chleba, příjdou ty ořechové zápasy. Pojďme Slezan !!!

Osoblažští žáci přivítali na svém hřišti soupeře z Lichnova. Postavení v  tabulce  osoblažské v současné době určuje  jako favorita utkání a tuto roli se zatím osoblažským mladíkům daří plnit. I přes drobné změny v sestavě, byli osoblažští od začátku lepším týmem a hned od úvodního hvizdu svého soupeře přehrávali. V  posledních zápasech se ovšem osoblažským lepí smůla na kopačky při zakončení a tak, když se konečně po 12 minutách hry prosadil důrazem před brankou Baláž,  spadla z kopaček hráčů  nervozita.  Osoblažští pak svého soupeře jasně přehrávali a hosté se soustředili pouze na ojedinělé akce. Golman Suchánek se v brance nudil, ale po fatální chybě Červinky musel  ukázat před poločasem své dovednosti a jistou branku chytil.
     Druhý poločas byl v jasné dominanci osoblažských, kteří svého soupeře uzavřeli na jeho polovině.  Jeden útok za druhým se valil na obranu hostí, ale špatná přihrávka a zakončení  osoblažských, dlouho udržovaly hosty v naději na dobrý výsledek.   Osud utkání vzal do svých nohou Rác,  který se v posledních  15 minutách prosadil  celkem  3x a  stanovil tak výsledek zápasu na  konečných 4 : 0.    Osoblažští tak uhájili své prvenství v tabulce a toto postavení odjedou udržet do Třemešné, která je vždy hodně nepříjemný a nevyzpytatelný soupeř, a to již ve čtvrtek dne 25.9.2014   od   15:30 hod