Ž : Osoblaha - Karlovice 3:2

3.5. 2014 Slezan Osoblaha - Sokol Karlovice 3:2
O dva dny později, v sobotu 3.5.2014, se osoblažští mladíci opět představili před domácím publikem. Tentokrát jim byli soupeřem Karlovice. Osoblažští měli co soupeři oplácet, na podzim na jejich hřišti prohráli 5 :1. V úvodu utkání byli osoblažští o něco lepší a dali i braku, konkrétně T. Kleistner. Pak ovšem hosté začali lépe přihrávat a osoblažští polevili. Zřejmě si hráči mysleli, že to půjde samo. Zatímco hosté začali být fotbalovější, Osoblaha do poločasu po rychlých brejcích dala další dvě branky. Trefil se Procházka a Čihánek, poločas 3 : 0. Co však přišlo v druhé půli, bylo jako sen. Osoblažští jako by odešli úplně ze hřiště, hosté byli zcela jasně lepším týmem a postupně přidaly dvě branky. Už to vypadalo, že domácí utkání zcela ztratí, ale pak opět začali alespoň někteří hráči bojovat, což se ukázalo jako podstatné. Domácím v druhé půli nešlo vůbec nic, klička, jednoduchá přihrávka, střela. Utkání nakonec skončilo vydřenným vítězstvím 3 : 2 pro osoblažské. I přes nejhorší výkon během zatím odehrané jarní části si osoblažští připsali důležité tři body což znamená, že se ziskem 27 bodu jsou na sedmém místě. Pochválit zaslouží A. Kočí, který v brance osoblažských odchytal celý druhý poločas. Své další utkání odehrají osoblažští 8.5.2014 na hřišti jasně nejlepšího mužstva soutěže Horního Benešova, poté 10.5.2014 v Chomýži.

St 7. květen 2014, 12:59:21 CEST