Ž : Osoblaha - Jindřichov 1:2

1.5. 2014 Slezan Osoblaha - Slezan Jindřichov 1:2
 Na prvního máje, půda úrodná je, tak zní jedná starší píseň. Bohužel, i v tak úrodném kraji jako je osoblažsko, to ale neplatilo. V nádherném jarním dni se osoblažští žáci střetli před svými fandy, děkujeme za jejich návštěvu, s mužstvem Jindřichova. Před velmi, na žákovský zápas, pěknou návštěvou, se v prvním poločase neprosadilo ani jedno mužstvo, hrál se atraktivní a rychlý fotbal, který se musel líbit. Obě mužstva hrála velice dobře, ale v první půli to byli osoblažští, kteří na vyložené šance vyhráli 8 : 1. Bohužel, jenom na šance. Do druhého poločasu vyběhli osoblažští jako vyměnění. Najednou jim nešlo vůbec nic. Přestali bojovat o míč, běhat a hosté to vycítili. Najednou to byli hosté, kdo byl lepší. Osoblažským se nedařilo a tak hosté vstřelili i se štěstím dvě branky. Domácím se podařilo dát pouze jednu branku, a to i přesto, že i v druhé půli měli minimálně čtyři vyložené šance. Na šance se nehraje, na ty vyhráli osoblažští 12:4, ale jinak si tři body za výhru 1 : 2 odvezli hosté z Jindřichova. Jedinou branku dal za osoblažské Kleistner

St 7. květen 2014, 12:55:27 CEST