Ž : Osoblaha - Holčovice 3:3

Dne 17.5.2014 odehráli osoblažští mladíci za nevlídného počasí nevydařený zápas s mužstvem Holčovic.  Přestože osoblažští byli lepším týmem, opět je zradilo vlastní neproměňování šancí.  Jenom v první půli zahodili osoblažští minimálně 6 vyložených  příležitostí. I tak po první půli vedli osoblažští 2 :1  po brankách Čihánka a Rumana.  Druhá půle přinesla vyrovnanější hru, přesto měli osoblažští minimálně dalších 5 vyložených  příležitostí ke vstřelení branky. To se podařilo až 5 minut před koncem, kdy druhou branku v utkání vstřelil Ruman.  Kdo si myslel, že je hotovo, tak ten se mýlil. Osoblažští zcela nesmyslně přestali hrát a soupeř jim v posledních třech minutách dal dvě branky.  Další  zbytečná ztráta bodu znamenala, že osoblažští zůstali v tabulce na 9. místě.
Branky :  2x Ruman, 1 x Čihánek

St 4. červen 2014, 20:49:31 CEST