jjf.JPG

Třemešná - Osoblaha

TŘEMEŠNÁ - OSOBLAHA

1 : 2

Během uplynulého podzimního víkendu odehráli naši muži své již deváté kolo v Třemešné, se kterou se vždy hrála vyrovnaná utkání, neboť Třemešná se vždy vyznačovala velkou bojovností.  Na dobře  připraveném hřišti v ryze podzimním počasí začali osoblažští lépe než domácí hráči, lépe kombinovali, byli rychlejší u míče,  přihrávky měli přesnější a jasně ovládali střed hřiště.  Třemešná působila ospalým dojmem, čehož osoblažští využívali a to hlavně po stranách hřiště, odkud směřovali přihrávky před branku domácích.  Po jedné z nepřesných rozehrávek domácích získali osoblažští míč a po přesné ráně  Dostála se ujali zaslouženého vedení.   Branka, kterou se osoblažští ujali však přinesla nečekanou změnu. Do té doby jasně lepší osoblažští, přestali hrát, začali zbytečně ztrácet míče, zcela vyklidili střed hřiště a soustředili se pouze na střelbu z 25 metru a více. Za častého vykecávání s rozhodčím a protihráči tak pouze přihlíželi, jak bojující hráči Třemešné zaslouženě těsně před poločasem vyrovnali po standartní situaci a do kabin o přestávce se tak šlo za stavu 1 : 1. Zatímco se hráči během přestávky občerstvovali a odpočívali, předvedl divákům stojícím venku  (nutno přiznat, že osoblažští byli ve velké přesile), svou divadelní vložku činovník Třemešné p. Robenek, který nestandartním způsobem častoval hlavního rozhodčího  vulgarismy a podobnými nepěknými výrazy, za což si vykoledoval pouze odejmutí lajnového praporku jakožto pomezní rozhodčí.

Do druhé půle vběhla obě mužstva ve stejných sestavách, ale dlouho bez větších šancí na  obou stranách (osoblažští měli o dvě více) , hra se odvíjela převážně mezi velkými vápny a zdálo se, že kdo dá gól, vyhraje.  Osoblažští jednu ze svých mála šancí využili a po brance A. Goliase se ujali vedení, které  udrželi až do samotného závěrečného hvizdu. Utkání tak skončilo vítězstvím osoblažských, kteří se po remíze dosud vedoucího mužstva Jindřichova ve Staré Vsi, dostali do vedení v tabulce.   Doufejme, že štěstí, které jsme měli v utkání v Třemešné, osoblažským ještě nějaký čas vydrží a  podaří se jim naplno bodovat také v dalším utkání, ve kterém přivítají na svém hřišti letos velmi dobře hrajícího rivala ze Slezských Rudoltic.  Utkání začíná v 15: 00  hod.,  pořadatelé a hráči se těší na Vaší návštěvu.

Sestava: Tošenovský, Vašut, Hvizd, Krupa, Krejčí,  Korchan, Štejdíř, Mondek, A.Golias (Balog, Fiedor), Dostál, Tužinčin L. ( Golias J.)