jjf.JPG

Osoblaha - Vrbno

OSOBLAHA - VRBNO POD PRADĚDEM

2 : 2

Po vydařeném utkání se Slezskými Rudolticemi  odehráli své další utkání osoblažští opět před svými fandy. Tentokrát jim bylo soupeřem mužstvo Vrbna pod Pradědem.   Osoblaha nastoupila k zápasu v pozměněné sestavě a to z důvodu drobných zdravotních potíží několika hráčů. Šanci tak dostali další hráči, kteří v zápasech před tím nehráli.  Vrbno, které se v posledních zápasech zlepšilo, chtělo z Osoblahy odvést nějaké body, takže se dal očekávat vyrovnaný zápas.  Většina osoblažských hráčů do zápasu vstoupila s vidinou, že soupeř se  asi  po….  a  nechá domácím všechny body.  Opak byl tomu pravdou, Osoblaha sice měla herní převahu, ale  bez jakéhokoliv zakončení a střely na branku.  Hosté dobře bránili a sem tam vyrazili do rychlého brejku. Jeden takový zneškodnil velmi dobrým zákrokem brankář Tošenovský.  V první půli osoblažští na hřišti působili ospalým dojmem, vázla kombinace,  rychlý přechod do protiútoku a hlavně důraz ve velkém a kolem velkého vápna. První střelu na bránu osoblažští vyslali až kolem 35. minuty a chvíli na to, se již druhá střela na branku ujala a osoblažští  se   tak dostali do vedení.   Kdo čekal v druhé půli zlepšený výkon osoblažských,  byl asi zklamaný, neboť to byli hosté, kteří se začali pomalu prosazovat a osoblažští pokračovali ve svém trápení.  Hosté, vidouc trápení domácích,  se osmělili a po krásné kombinační akci, s přispěním hrubých chyb osoblažských vyrovnali a chvíli poté, po chybě domácího brankáře se dostali do vedení. To již běžela 75. minuta. V ten moment si osoblažští zřejmě uvědomili, že  pokud nezaberou tak prohrají. Najednou tu bylo více pohybu, důraz a chuť hrát. Osoblažští se cpali dopředu a snažili se i o zakončení. Po krásné střele Štejdíře z dálky, která ještě  v bráně neskončila,   šel důrazně do souboje ve vápně Tužinčin Luboš a vyrovnal. Domácí chtěli v samotném závěru strhnout vedení na svou stranu, ale v samotném závěru měli i velké štěstí, když soupeř zakončil svůj brejk pouze do tyče.  Utkání tak skončilo zaslouženou remízou 2 : 2 a  před důležitým utkání v Jindřichově,  by si  mnozí osoblažští hráči měli uvědomit, že  se hraje od začátku, góly  za ně nikdo nedá a o vítězství se bojuje  jinak, nejen silnými řečmi.   Přejme si, ať osoblažští opět v sobě naleznou touhu vyhrát a v posledních dvou zápasech  předvedou mnohém lepší výkon  a vybojují co největší počet bodů, čímž udělají nejen radost sobě, ale i svým fandům,  a vytvoří si velmi dobrou odrazovou pozici do jarních bojů.

Sestava : Tošenovský, Vašut, Hvižď, Krupa ( Balog), Golias J., Korchan, Štejdíř, Mondek, Golias A., Tužinčin Lub., Orava ( Konvička)

Branky: Mondek, Lub. Tužinčin

Pá 28. říjen 2011, 17:17:55 CEST