jjf.JPG

Osoblaha - Světlá Hora

Osoblaha - Světla Hora

1:2

V dalším podzimním kole sehráli osoblažští  na svém hřišti zápas se Světlou Horou, která se na začátku sezony trápila, ale v posledních utkáních již šly její výkony nahoru. Osoblažští, vědomi si toho, že dosud neprohráli žádné utkání, chtěli naplno bodovat i tentokrát, ale  zranění a tresty z předchozího zápasu pořádně zamíchali sestavou.   I se šesti změnami v sestavě se  osoblažští do svého soupeře zakousli,  snažili se vytvořit si tlak a vstřelit vedoucí branku. Hosté, ketří si uvědomovali momentální sílu osoblažských, nechtěli hru otevřít a tak se soustředili na obranu.  Domácí byli o něco lepším týmem, ale  ani jednu ze dvou dobrých příležitostí neproměnili.   Hosté si vytvořili první šanci až kolem 30. minuty a touto nekompromisně trestali.  Osoblažští byli chvíli zaskočeni,  ale ještě do poločasu se jim podařilo  vyrovnat nejen hru, ale i výsledek.   Po brance J. Fiedora se tak šlo do kabin za nerozhodného stavu.  Druhá půle přinesla stejný obraz. Osoblažští chtěli utkání rozhodnout, ale  jejich akce končili před pokutovým územím soupeře.  I přesto, že měli osoblažští více ze hry, nedokázali si v druhé půli vytvořit  žádnou příležitost. Pozorně bránící hosté  se dočkali v 75. minutě, kdy z opět ojedinělého útoku vytěžili standartní situaci, kterou nekompromisně proměnili.  Osoblažští zcela otevřeli hru a vrhli všechnu snahu do utočení, ale vyrovnat se jim již nepodařilo.   Utkání tak skončilo vítězstvím hostí ze Světlé Hory v poměru 1 : 2  a pro osoblažské to znamenalo první porážku v soutěži.  Hráčům jistě i přes vynucené změny v sestavě nelze upřít bojovnost, ale jako by tentokrát ve hře osoblažských  chyběla myšlenka a rychlé zakončení.  Co říci závěrem, hoši hlavu vzhůru, další utkání jsou před námi a  s nimi i potřebné body.  K dalšímu utkání zajíždí osoblažští do Staré vsi, kde je jistě čeká velice  těžké utkání.

Sestava: Tošenovský, Vašut, Kaňok, Dostál, J. Golias, J. Fiedor, ( Balog) Tužinčin Luk., Štejdíř, Orava, Golias A., Tužinčin Lub.,

Branka : J. Fiedor

Út 4. říjen 2011, 12:56:43 CEST