jjf.JPG

Osoblaha - Slezské Rudoltice

3 : 0

Šlágrem kola bylo jistě utkání osoblažských a Slezských Rudoltic, ve kterém se střetli do té doby 1. a 3. mužstvo tabulky, kdy rozdíl mezi mužstvy byl 2 body.   Hosté z Rudoltic již několik dní před utkáním slibovali tuhý boj  a dále uváděli, že z Osoblahy  si odvezou nejméně bod.   Domácí hráči, snad již vědomi si  prvního místa v tabulce, vstoupili do utkání velmi útočně naladěni a posíleni o hráče Kaldu, který se po čtyřzápasové pouze zapříčiněné zraněním opět vrátil do sestavy. Hned od úvodního hvizdu se osoblažští tlačili k bráně hostí a hra se odvíjela hlavně na půli Slezských Rudoltic.  Hosté si mnohdy s rychlým napadáním  a tlakem na bránu ze strany Osoblahy nevěděli rady a  mnohdy za cenu pouhého odkopu míč dostali na půli osoblažských. I přes velký tlak se osoblažští dlouho nemohli prosadit a jejich útočné akce končili na šestnátce a nebo nepřesným zakončením.  Vysvobozením se stala  43. minuta, kdy nakopnutý míč osoblažských po standartní situaci zapadl k pravé tyči a Osoblaha se tak ujala vedení.

Do druhé půle osoblažští doslova vlétli a dvěma rychlými góly utkání rozhodli. Za stavu tři nula se utkání pak již pouze dohrávalo, osoblažští  se stáhli a umožnili soupeři hru vyrovnat.  Obě mužstva měla do konce ještě  pár dobrých příležitostí, ale tyto již neproměnili a utkání  tak skončilo zaslouženým vítězstvím osoblažských v poměru 3:0. K utkání lze závěrem ještě dodat, že dobrým výkonem  se prezentoval rovněž hlavní rozhodčí, který  v utkání udělil po dvou žlutých kartách  na obou stranách a nepřipustil žádnou záludnou a tvrdou hru. Hra měla spád a fanouškům se fotbal na dobře připraveném hřišti jistě líbil. Další utkání odehrají osoblažští v sobotu opět na svém hřišti, jedná se o poslední utkání podzimní části na domácím hřišti a soupeřem jim bude mužstvo Vrbna pod Pradědem. Začátek utkání je v 14:30 hod.

Sestava : Tošenovský, Vašut, Hvižď, Korchan, Tužinčin Luk., Štejdíř, Fiedor, Golias A.,  Dostál, Kalda, Golias J.   střídali : Tužinčin Luboš, Konvička, Farenholcz

Branky: Kalda, Dostál, Golias J.

St 26. říjen 2011, 18:40:55 CEST