Osoblaha - Malá Morávka

2 : 0

V sobotním prosluněném počasí odehráli osoblažští před svými fandy již osmé podzimní utkání a soupeřem jim bylo mužstvo Malé Morávky.  Jasným favoritem utkání byli osoblažští, kteří se před utkáním drželi na druhém místě tabulky, zatímco hosté, se ziskem 7 bodů pohybují v dolní polovině tabulky.  Přestože bodový rozdíl mezi mužstvy je značný, osoblažští se opět museli vyrovnat s několika změnami v sestavě.  Dle sdělení trenéra, chybělo o víkendu mužstvu sedm hráčů základní sestavy, tudíž možnost ukázat se dostali opět nejen mladí hráči, ale i hráči širšího kádru.

Od úvodního hvizdu se hrál vyrovnaný fotbal a na hostech bylo jasně znát, že nepřijeli pouze bránit výsledek.  Osoblažští dlouho nemohli nalézt recept na dobře hrající hosty, kombinace vázla na nepřesné přihrávce a díry se objevili i v obraně.  Vysvobození přišlo kolem 30. minuty, kdy rychlou akci na tři přihrávky  přes celé hřiště  zakončil krásným lobem střelec podzimu Luboš Tužinčin a poslal tak osoblažské do vedení, které zůstalo až do poločasu.

Druhá půle již byla ze strany osoblažských lepší,  ale hosté z Morávky se s výsledkem nechtěli smířit.  Snažili  se hrát, vyrovnat a tím otvírali vrátka ve své obraně pro osoblažské. Po jedné z takových chyb se   k míči  dostal Orava, který nezaváhal a po centru z levé strany  nekompromisně zavěsil.  Hosté poté rezignovali a již nebyli tak aktivní.  Osoblažští po změnách v sestavě již také nebyli tak bojovní, ale ještě v samotném závěru si pak vypracovali dvě velmi dobré brankové příležitosti, které však neproměnili.   Utkání tak skončilo výsledkem 2 : 0, což znamená, že osoblažští si i nadále drží druhou příčku se ziskem 19 bodů.  K dalšímu utkání zajíždí osoblažští na hřiště Třemešné, kde se dá očekávat víc než tvrdý boj.

Branky :  Tužinčin Lubomír, Orava René

Sestava : Tošenovský, Vašut, Hvižď, Kaňok, Krupa,  Fiedor, Korchan, Štejdíř, Orava, (Golias J.), Tužinčin Lub. (Konvička), Balog (Farenholcz)

St 12. říjen 2011, 12:47:58 CEST