Osoblaha - Lichnov 1:2

24. 8. 2013

S  trenérskou legendou Pavlem Papadakisem, který vedl náš tým ze střídačky,  jsme proti  Lichnovu chtěli vyhrát, což je v domácím zápase vždy povinnost.  Utkání začalo vzpomínkovou minutou ticha za pana Miloše Krejčího , bývalého dlouholetého hráče a funkcionáře, který zemřel  dne 9. 8. 2013 ve věku  86 let.

Poté už přišel na řadu samotný zápas, kdy v prvním poločase jsme se snažili rychlými a krátkými přihrávkami  a narážečkami proniknout obranou Lichnova. Po takovýchto několika pokusech přišel krátký centr z pravé strany od Fiedora, na který si do vápna naběhl Štejdíř a i s pomocí Lichnovských hráčů a jejich teče skončil míč v síti jejich brankáře - 1:0.  Vyrovnání však  přišlo celkem brzy,  kdy Krejčí nechal záložníkovi  Lichnova před domácí šestnáctkou  hodně času na rozmyšlenou. Ten toho náležitě využil,  když zakroutil míč k levé tyči Tošenovského brány - 1:1. Toto byla jediná střela na naši bránu za první poločas ! Do přestávky jsme se snažili skóre opět obrátit v náš prospěch, ale bohužel začal  náš festival zahozených šancí, který poté pokračoval i ve druhém poločase. Co naplat, že jsme měli více ze hry a  jednoznačně více střel  když neproměníme tolik šancí, kterých bylo minimálně na tři zápasy. A tak nám toto museli ukázat hráči Lichnova, kteří podruhé v zápase trefili bránu po velkém nedorozumění  naší  obrany - 1:2. Na vyrovnání  utkání byla ještě spousta času, jedna šance střídala druhou, ale bohužel, v tomto zápase nám nebylo přáno a tak utkání skončilo naší prohrou.

Branka : Štejdíř

Sestava :                    Tošenovský