Osoblaha - Břidličná B - 3.9.2011

Osoblaha - Břidličná B

1 : 0

Muži

Již čtyři kola mají za sebou odehrána osoblažští muži, kteří v posledním utkání přivítali na svém hřišti  nováčka soutěže - mužstvo Břidličná B. Domácí chtěli před svými fandy uspět, ale totéž se dalo očekávat od hostujícího mužstva, neboť to přijelo jako vedoucí mužstvo tabulky.   Obě mužstva dosud neztratila ani bod a rozdíl byl pouze ve skóre.    Hned od počátku utkání osoblažští  na svého soupeře vletěli, ale naráželi na hodně pozornou obranu. Hosté se soustředili na rychlé protiútoky a hrozili ze standardních situací. Osoblažští byli lepším týmem, ale když již překonali pozornou obranu hostí, zastavil jejich snažení vynikajícími zákroky hostující brankář, který tak poločas udržel na stavu 0 : 0.

Druhá půle přinesla stejný obraz hry, osoblažští dobývali hostující branku, ale  zkušená obrana hostí stále odolávala.  Osoblažští diktovali hru a hosté ze zabezpečené obrany  vyráželi k rychlým brejkům, se kterými si však domácí hráči věděli rady.  Brankář hostí dlouho držel  remízový stav,  ale v 80. minutě již kapituloval,  prosadil se z osoblažských  střídající Luboš Tužinčin.    Hosté nesložili zbraně a chtěli vyrovnat. Otevřeli obranu a tlačili se dopředu. Toho Osoblažští  využívali a  vytvořili si ještě další tři vyložené šance, které však neproměnili. Vzhledem k tomu, že branku nedali již ani hosté, skončilo utkání výsledkem

1 : 0 pro osoblažské, kteří si tak připsali  další tři body do tabulky.  Přejme si pouze, ať se osoblažským daří i nadále a potvrdí tak zlepšený výkon i v nadcházejícím utkání, ke kterému zajíždí v sobotu do Brantic.

Sestava: Tošenovský, Vašut, Krupa, Korchan, Krejčí, Tužinčin Luk. ( Golias J.), Golias A., Štejdíř,  Orava (Fiedor J), Dostál, ( Tužinčin Lub.) , Kalda.

Branka: Tužinčin Lub.