Muži : Karlovice - Osoblaha 4:1 (1:1)

5. 10. 2013

V zápase s domácími Karlovicemi  jsme určitě  nebyli  horším týmem. A určitě ne v prvním poločase, kdy jsme byli lepší a dostali jsme se i zásluhou Honzy Pavlíčka do vedení  -  0:1. Naši hráči hráli dobrý fotbal, zejména Honza Pavlíček ve střední záloze byl velice cítit a odehrál velmi dobré utkání. Škoda jen, že jsme domácím  v těchto momentech prvního poločasu nedokázali vstřelit druhý gól, neboť šance k tomu určitě byly. Ti samozřejmě využili naší nemohoucnosti  a dokázali vyrovnat na - 1:1. Do kabin se v poločase šlo tak za nerozhodného stavu. Ve druhé půli jsme však zcela vyklidili domácím hřiště, naši hráči jakoby odpadli a začalo přibývat našich faulů a z toho pramenících přímých kopů proti naší bráně.  Domácí hráči pak dokázali využít postupně tři standardní situace, které skončily gólem a dostali se tak do vedení  - 4:1. Naši hráči pak na tomto  skóre již nedokázali nic změnit , zvláště poté, kdy byl po dvou žlutých kartách ( po faulech ) vyloučen Andreas Golias v cca 75 min. a dohrávali jsme tak v deseti lidech.

Následující víkend nás čeká  suverénní lídr tabulky a bez jediné bodové ztráty hrající Chomýž.

Branka : Pavlíček