Sobota 16.5.

Zátor - Slezan 6:2 (3:1)

Branky :  A. Golias 2x

Sestava : Červenka - Vašut, Balicki, Kalda, Šrubař - Fiedor, Krejčí, A. Golias, Hajduk - Korchan, Skotnica

Bohužel jsme opět k utkání odcestovali pouze s 11 hráči !!! První poločas byl z naší strany ještě docela dobrý, druhý poločas pak vinou Renkova vyloučení byl už hodně špatný. Všechny góly jsme dostali doslova z  malého vápna. Žádná střela zpoza šestnáctky, nebo po centru. Góly i po našich chybách a zaváháních, ale o tom to je.  Domácí šli brzo do vedení, mohli jsme rychle vyrovnat, ale Krejčí trestuhodně zahodil střelu hlavou po rohovém kopu. Vyrovnání tak zařídil A. Golias z penalty po faulu na Tomáše Korchana. Prakticky z rozehrání jsme dostali gól a pak další, který možná byl, možná nebyl. Danek Kalda vykopával střelu z brankové čáry, ale pomezní domácích jej samozřejmě viděl celým objemem za čárou. Poločas tak 3:1, zvlášť když domácí se jakoby ukolébali a víc nechtěli hrát.
 Druhý poločas však začal špatně, neboť Renek Hajduk byl po druhé žluté vyloučen. Domácí dali po chvíli na 4:1 a pak zase trochu přestali hrát. My jsme opět snížili penaltou A. Goliase po ruce domácího hráče v pokutovém území - 4:2.  Ale domácí pak opět zapnuli a výsledek je takový jaký je, přičemž mohl být i vyšší.
Jediné utkání jsme odehráli v optimální sestavě a to se Světlou Horou. Zbytek je s účastí hráčů k zblití. Špatná komunikace trenéra s hráči ? Možná, ale určitě i samotný přístup k zápasu, že pane Tužinčine. Radši se ožrat a nechat kámoše ve štychu.

So 23. květen 2015, 23:56:51 CEST