M : Vrbno - Osoblaha 1:2 (1:0)

19.10. 2013

Na  Vrbenském " letišti " se nám daří, protože poslední jarní zápas jsme tu dokázali zvítězit 2:1 a i v minulosti jsme zde dokázali odehrát zápasy se slušným výsledkem a tak jsme tajně doufali, že by jsme mohli bodovat i tentokrát.

Do vedení šli však domácí a to v cca 10 min. , kdy po se po centru z pravé strany dostal míč  na malé vápno, odkud jej domácí útočník dopravil skluzem do brány - 1:0. Naši hráči hrozili většinou rychlými brejky přes Tomáš Korchana, který opět dostal šanci v útočné řadě, ale bez úspěchu. Domácí hráči se hodně prosazovali po křídleních prostorech a byli tak v prvním poločase lepším mužstvem.

Ve druhém poločase ,  po vzájemném oťukávání , naskočila 60 min. a s ní vyrovnání našeho mužstva. Lukáš Tužinčin zahrával " bekovku " od naší brány, hlavičkový souboj vyhrál Tomáš Korchan, kdy míč se dostal k Honzovi Hejtmánkovi, který jej ještě posunul kousek za šestnáctku k Honzovi Pavlíčkovi a ten, jak je jeho zvykem, nechytatelnou pumelicí  rozvlnil síť domácího brankáře - 1:1.   Akce na čtyři doteky a nádherná střela, co k tomu dodat víc.

V cca 70 min. bylo ještě líp, kdy Honza Hejtmánek napadl rozehrávku obrany Vrbna, vybojoval míč u brankové, autové čáry a poslal jej na hranici pětky, kde již číhal Tomáš Korchan, který se v takových situacích zpravidla nemýlí  a střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci - 1:2.

Domácí se s tímto výsledkem nehodlali smířit, což je pochopitelné, a snažili se aspoň o vyrovnání zápasu. Naši hráči však již nedopustili žádné drama a udrželi velice důležité vítězství .

Branky : Pavlíček, Korchan

Sestava :             Tošenovský