M : Staré Město - Osoblaha 3:1

30.8. 2014 Staré Město - Osoblaha 3:1 ( 2:0 )
Opět ve ve velice změněné sestavě a s pěti chybějícími hráči jsme byli Starému Městu docela vyrovnaným soupeřem. Ovšem opět hrubě zachyboval stoper Zdeněk Krejčí, který kiksnutým odkopem doslova namazal domácímu hráči na vedoucí gól, jehož střela se tak tak došourala k levé tyči brány Honzy Tošenovského. Domácí hráči, jenž mají velmi zkušené mužstvo složené ze starších hráčů nás moc do šancí nepoštěli. Brejky, které jsme podnikali končily vždy kolem šestnáctky, kde především chyběla finální přihrávka. A tak přišel zničehonic druhý gól domácích, kdy jejich útočník z levé strany trefil nechytatelně na bližší tyč do horního rohu. Takto skončil i poločas. Ve druhém poločasu jsme hráli o něco lepší fotbal, útoků na domácí přibývalo, ale opět jen po šestnáctku, neboť vždy chyběla ta poslední klíčová přihrávka do gólové šance. Domácí pak vstřelili třetí gól a o výsleku utkání bylo takřka rozhodnuto. Malou naději ještě dal našemu mužstvu Tomáš Korchan, který po přihrávece Zdeňka Krejčího a nedorozumění obrany postupoval sám na brankáře, ve velkém vápně ještě kličkou nasadil stoperovi " housličky " a poté snížil z našeho pohledu na 1:3. Po chvilce nám byla  nejspíš upřena penalta, nebož byl Dan Balog faulován v malém vápně těsně před zakončením. Avšak konec utkání si domácí již pohlídali a utkání tak skončilo naší prohrou.
  Snad již budeme naplno bodovat v dalším utkání na našem hřišti proti Staré Vsi. Musíme !!!!

Branka : Korchan ( Krejčí )