M : Sl. Rudoltice - Osoblaha

Muži opět bez bodů
Slezské Rudoltice - Slezan Osoblaha
                        2    :     0  (0:0)

I když by zápasu slušela více remíza a domácí nebyli lepším týmem a my tím horším, dali to potřebné a to dvě branky. Bohužel po našem nedůrazu po zcela shodným situacích. A to střelách,  vyražených skvělým Honzou Tošenovským, které byly v  malém vápně doraženy do brány.  My jsme po gólu sahali zejména v prvním poločasu a Janis Golias mohl být hrdinou. Jednou však prováhal dobrý okamžik ke střele a ve druhé situaci mu zkazil gólovou radost po zahraném přímáku skvělým zákrokem domácí gólman. Domácí měli také dvě šance, ale netrefili vůbec bránu. Ve druhém poločasu měl ještě gól na kopačce Tomáš Korchan za stavu 1:0, ale gólman domácích opět skvěle vyrážel na tyč !! Klukům se opět nedá vyčíst nic, makali,  dřeli, ale toho nejdůležitějšího se nedočkali.

Sestava : Tošenovský - Krupa (´58 Hrádela ), Krejčí, Balicki, Fiedor - Hejtmánek ( ´80 M. Kocián ml. ) , Vašut, Pavlíček, J. Golias - Korchan, Farenholc ( ´80 M. Kocián st. )
Na lavičce zůstal : Grohman
Trenér : M. Kocián st.
S praporkem na lajně : A. Golias
Pá 10. červen 2016, 15:48:36 CEST