Muži derby zvládli
Osoblaha - Pavlovice 3:1 (1:0)
Branky : 2 Golias, Luk. Tužinčin

Sestava : Tošenovský - Krupa (´30 Kočí), Luk. Tužinčin, Vašut, Šrubař - Kundráč (´45 Skotnica), Hejtmánek, Peterka, Přibyla (´ 60 Baláž )  - Pavlík (´75 Farenholc ) , Golias

Na začátku utkání nás dvěma velmi dobrými zákroky podržel v bráně chytající Tošenovský a to byly dáseříci jediné opravdu velké šance hostí. Našemu týmu chyběla přesnost, klid v rozehrávce a trocha i bojovnosti a tak se stalo, že jsme byli směrem dopředu docela jaloví. Když už jsme se dostali do zakončení, chyběl nám patřičný klid a rozvaha v zakončení. Toto vše uťal a klid na naše kopačky dodal Golias, který se z pravé lajny dostal až k bráně a poslal nás do jednobrankového vedení, které vydrželo až do konce poločasu.  Ve druhém poločasu to byl festival zahozených šancí Pavlíka, který měl na noze minimálně 3 jasné góly, ale brankář hostí jej dokonale vychytal. A na to se již nemohl dívat opět Golias, který se po přiťuknutí v malém vápně opět nemýlil a zvyšoval na rozdíl dvou gólů. Třetí gól pak přidal Luk. Tužinčin, ke kterému se za šestnáctkou dostal k noze odražený míč a  levačkou nekompromisně zavěsil k levému rohu brány - 3:0. Hosté se pak dočkali alespoň čestného úspěchu, když přímý kop nešťastně odhlavičkoval Šrubař před naši bránu, kde nebylo problémem hostujícího hráče skórovat.
Vedoucí mužstva : Krejčí
Na lajně s praporkem : Lub. Tužinčin
Pá 13. říjen 2017, 01:55:00 CEST