M : Osoblaha - Vrbno 5:2 (1:0)

17. 5. 2014
  V zápase, který byl pro oba týmy na mokrém a těžkém terénu náročný, jsme urvali teprve třetí domácí vítězství a jak se později ukázalo k ostatním výsledkům, bylo opět velice důležité. Nyní nás vlastně čekají jen samé důležité zápasy, neboť se budeme střetávat se soupeři ze spodní části tabulky, tedy s těmi, kteří stejně jako my bojují o záchranu.
  V zápase byl ústřední postavou utkání Tomáš Korchan, který nejprve v prvním poločase uklidnil naše mužstvo svým prvním a vedoucím  gólem. Ve druhém poločasu pak dvěma góly zkompletoval hattrick. Avšak hosté se nevzdali a dvěma góly snížili na rozdíl jednoho gólu. Na hřiště pak přišel střídající Patrik Urban, jenž  svou brankou zlomil odpor hostujícího týmu. Poslední slovo pak patřilo nejzkušenějšímu hráči na hřišti - Jožkovi Krupovi, který z přímého kopu stanovil konečný výsledek 5:2.

Branky : 3 x Korchan, Urban, Krupa

Sestava : Tošenovský - Vašut, Krupa, Tužinčin, Šrubař ( Rác ) - Fiedor ( Urban ), Golias, Pavlíček, Balog - Korchan, Kalda ( Skotnica )
Na lavičce zůstal : Hejtmánek

Vedoucí mužstva : Hrádela

Čt 22. květen 2014, 08:27:03 CEST