jjf.JPG
              SOBOTA 23.9.
 Muži inkasovali pouze z penalt
         Osoblaha - Liptáň 10:2 (5:1)

V deštivém chladném sobotním odpoledni sehráli osoblažští na svém hřišti další utkání třetí třídy, kdy soupeřem jim byla Liptaň. Osoblažští byli jednoznačně favoritem utkání a samotný výsledek je jasným dokladem. Hosté byli osoblažským vyrovnaným soupeřem pouhých 15 minut, a poté, co neproměnili dvě skoro vyložené šance, udeřili domácí. Jako první se prosadil z domácích Přibyla a po po jeho brance hosté zcela vyklidili pole. Osoblažští jasně přebrali hru do svých rukou a od té chvíle bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Liptaň pouze ojediněle zahrozila, ale pro domácího brankaře nic neřešitelného. Osoblažští byli na blátivém terénu pohyblivější, lépe kombinovali a na branku Liptaně se valil jeden útok za druhým. V samotném závěru poločasu se prosadili i hosté, kteří korigovali poločasový výsledek a tento byl pro ně vysvobozením.

Druhá půle se nesla ve stejném duchu. Osoblažští byli jasně lepší, Liptaň pouze sporadicky ohrozila domácího brankaře. Beznaděj hostujících obránců a brankaře byla tak frustrující, že netrpělivě vyhlíželi konec zápasu. Konečný výsledek 10:2 znamenal, že domácí si připsali další tři body, hosté zůstali na konci tabulky.

Branky : 3 Hejtmánek, 2 Baláž, Přibyla, Fiedor, Golias, Skotnica, Urban

Sestava : Kočí - Lub. Tužinčin, Šrubař, Vašut, Krupa ( ´55 Skotnica ) - Přibyla, Hejtmánek, Peterka, Fiedor ( ´70 Kocián )  - Golias, Baláž ( ´45 Urban )
So 14. říjen 2017, 19:57:05 CEST