jjf.JPG

M : Jindřichov - Osoblaha 0:5

Muži zcela ovládli derby !!!!!

Jindřichov -  Osoblaha 0:5 (0:2)

Kdo se na tento zápas nepřijel podívat z Osoblahy, může jen litovat. Naopak ti co nás přijeli povzbudit museli být nadšení. Výsledek z říše snů, který jsme si nepředstavovali  ani v těch nejdivočejších představách,  je  však zcela  zasloužený !!
  Za nevlídného počasí, na velmi těžkém a místy i bahnitém terénu jsme po celý zápas dominovali. Na soupeře jsme doslova vletěli a již v první minutě jsme mohli jít do vedení. To když Zdeněk Krejčí obral domácího záložníka na půli o míč a přihrávkou vyslal do sóla Tomáše Korchana, jehož střelu domácí brankář zlikvidoval. V další velké šanci se ocitl Tomáš Hrádela, který po úniku z pravé strany  jen nastřelil boční síť. Domácí si v prvním poločase vytvořili jedinou vyloženou šanci, kdy se jejich útočník po kombinaci dostal s míčem až před Vencu Červenku, ale ten jeho střelu chytil a dal tak základ pro své čisté konto v tomto zápase. Do vedení v zápase jsme tak šli my. V dnešním zápase výborný Tomáš Korchan utekl po levé straně,  poslal střílený centr před bránu na Tomáše Hrádelu, který přes brankáře usměrnil míč do brány - 0:1. Domácí odpověděli zahrávaným přímým kopem, ale Venca Červenka opět bezpečně kryl. Cca 10 min. před koncem prvního poločasu odkopával bekovku od naší brány Peťa Balicki, míč propadl  domácí obranou, kdy se jej nikdo ani nedotkl, až k nohám Tomáše Korchana, který své druhé sólo tentokrát již střelou k tyči proměnil - 0:2.
Druhý poločas se nesl v duchu prvního, byli jsme stále lepším mužstvem ( nebo domácí tak špatní ? ). Čekali jsme s čím přijdou domácí v druhé části utkání začali se snažit výsledek korigovat. Začali se více tlačit před naší bránu a přibývalo i standardních situací za před naší šestnáctkou. Střely do zdi nebo jednu zblokovanou Venca lehce chytil. Po centru z levé strany hlavičkoval domácí hráč v malém vápně, ale Venca byl opět připravený. Jinak nic. A tak jsme udeřili zase my. V typicky brejkové situaci jsme na polovině hostů vhodili do hry rychlý aut - Marek Žmolík posunul na Zdeňka Krejčího, který v rozhozené domácí obraně našel zcela osamoceného Jožku Fiedora, jenž vletěl do velkého vápna a střelou ke vzdálenější tyči zvýšil naše vedení - 0:3. Od tohoto gólu přišla smrtící desetiminutovka  a na hřišti existovalo  už jen jedno mužstvo. Po individuální akci a nevídaném sólu kolem levé lajny se Tomáš Korchan dostal až před bránu domácích z obrany udělal solné sloupy, položil si brankáře na zem a do prázdné brány vstřelil již náš čtvrtý gól - 0:4. Krásná akce, krásný gól. Domácí v šoku a my na koni. Stále jsme neměli dost a domácí nešetřeli. Z levé strany jsme zahrávali přímý kop, míč se po skrumáži dostal na šestnáctce  k Markovi Žmolíkovi a ten z voleje k levé tyči opět krásným gólem zvýšil na 0:5. Na co jsme sáhli, to nám vyšlo ! Po dalším průniku se snažil Tomáš Korchan přelobovat brankáře, ale jen  těsně netrefil bránu. To byla poslední šance zápasu a tak jsme mohli slavit důležité a patrně i historické vítězství na hřišti Jindřichova.

Branky : Korchan 2, Hrádela, Fiedor, Žmolík

Sestava : Červenka - Vašut, Balicki, Pavlíček, Šrubař - Fiedor, Krejčí (´85 Sulek ), Žmolík, Zetek (´75 Skotnica ) - Korchan, Hrádela (´70 A. Golias )

Vedoucí mužstva : Konvička
Na lajně vypomohl : J. Golias

Po 17. listopad 2014, 14:37:26 CET