jjf.JPG

M : Chomýž - Osoblaha 4:1

10.5. 2014
 Muži  si jistě přáli stejný výsledek jako žáci, ale jasný lídr Okresního přeboru   s přehledem kontroloval  dění na hřišti po celý zápas. Nutno říci, že jsme však nehráli špatně, ale bohužel nás srazili vlastní hrubé chyby. Tu první vyrobil Krejčí, který při bránění standardní situace šel velmi nedůrazně do hlavičkového souboje s domácím hráčem a pouze tečoval střelu hlavou za záda Tošenovského. Po chvíli Krejčí musel pro zranění odstoupit ze hry a na hřiště se dostal  Skotnica. Naši hráči zásluhou Korchana pak vstřelili i vyrovnávající gól, ale tento slibný poločasový výsledek neudrželi, neboť domácí dvěma slepenými góly, opět po našich chybách šli do vedení 3:1. Velkou  šanci na snížení měl ještě Pavlíček, ale jeho hlavičku v malém vápně brankář domácích chytil. Druhý poločas hráči Chomýže kontrolovali hru a i přes menší náznaky našich útoků měli otěže utkání pevně ve svých rukách. Přidali i čtvrtý gól, když  z přímého kopu  hráč Chomýže , přes zeď našich hráčů, nedal sebemenší šanci Tošenovskému   a  nechytatelným " angličanem " o levou tyčku dal podobu konečného výsledku utkání v poměru 4:1.

Branka : 38 min. - Korchan

Sestava : Tošenovský - Vašut, Krejčí  (´20 Skotnica, ´60 Urban ) Krupa, Šrubař - Balog, Pavlíček, Golias, Fiedor, Korchan - Kalda (´80 Farenholc )

St 14. květen 2014, 21:24:52 CEST