Lichnov - Osoblaha So 27.8 2011

1:3 (1:0)
Své třetí podzimní utkání odehráli osoblažští na hřišti Lichnova. Domácí hráči jsou známí svou velkou bojovností a úspěšností na domácím hřišti a již v minulosti několikrát s osoblažskými sehráli na svém hřišti velmi divoké utkání, s troškou přispění pánu rozhodčích. I tentokrát se dala očekávat velká bitva. Osoblažští ještě, již se to stává pravidlem, dosud neodehráli utkání ve stejné sestavě. Stejně tomu bylo i tentokrát, kdy oproti předchozímu utkání chyběli čtyři hráči. Nesehranost a slabší výkon, kteří osoblažští předvedli v první půli znamenalo, že o poločase odcházeli do kabin domácí hráči s jednobrankovým vedením. Druhá půle přinesla zcela jiný obraz hry. Po změně v rozestavení se osoblažští do svého soupeře zakousli a brzy srovnali do brance Goliase na 1: 1. Osoblažští se stali lepším týmem a utkání zcela ovládli. Po brankách Oravy a Fiedora zápas otočili a připsali si tak třetí podzimní výhru.
Přejme si, aby tato série trvala co nejdéle, a aby své nadcházející utkání osoblažští proti druhému týmu tabulky (nováček soutěže, který také dosud neprohrál) Břidličné B, také úspěšně zvládli. Utkání se hraje v sobotu 3.9.2011 od 17:00 hod na hřišti FK Slezan Osoblaha.