Horní Benešov - Osoblaha 3:1

5.4. 2014 Horní Benešov - Slezan Osoblaha 3:1 (1:1)
V začátku prvního poločasu měli domácí hráči míč na svých kopačkách v častějším držení. Ale mimo pár centrů do vápna si žádnou vyloženou šanci nevytvořili. Pak jsme se začali projevovat i my, kdy jsme mohli jít do gólového vedení, protože dobrou šanci ke vstřelení gólu měl Tomáš Korchan, který se dostal ke střele v šestnáctce, ale  minul bránu hostí.  Udeřilo tedy na druhé straně, kdy centr z pravé strany propadl až na zadní tyč, kde s pomocí teče našeho obránce vsítili domácí první branku - 1:0. Nedlouho poté neudržel nervy na uzdě jeden z domácích hráčů, který po tvrdém souboji  u autové čáry s Lukášem Tužinčinem  silně strčil do našeho hráče a byl za toto napadení ihned vyloučen. Domácí šli tedy do deseti a nám se otevřela velká možnost k bodovému zisku, kterou navíc podpořil Honza Hejtmánek, který si v závaru před bránou hostí našel míč a vstřelil vyrovnávací branku - 1:1.  Do šaten se tedy šlo za nerozhodného stavu.
Druhý poločas jsme však patrně s vědomím, že je nás o jednoho v poli více začali velice vlažně a ležérně, za což nás domácí potrestali  dvěma rychlými brankami  - 3:1. Naopak my jsme toho nedokázali moc vymyslet  a také se u některých hráčů začala projevovat " účast"  na zimní přípravě. Střelba za šestnáctkou míjela bránu, takže jsme brankáře domácích ani moc neohrozili a když už jsme jej překonali, tak ho zastoupil na brankové čáře domácí obránce, který vykopl míč směřující  do brány. Žádnou vyloženou šanci jsme si vytvořit nedokázali, takže domácí zaslouženě vyhráli.
Branka : Hejtmánek

Sestava :           Tošenovský