Brantice - Osoblaha

Brantice  -  Osoblaha

2:2 (0:2)

Osoblažští muži, kteří po čtyřech odehraných kolech dosud neztratili ani bod, odjeli ke svému pátému utkání na hřiště Brantic, kde jak víme z minulých let, předvádějí rozhodčí velice prapodivné výkony.  Tentokrát osoblažští odjížděli v roli favorita  a to, že osoblažským vyšel začátek soutěže, mnohým leží v žaludku.  Začátek první půle  vyšel osoblažským velmi dobře a  po brankách  Baloga a Mondeka se dostali do vedení dva nula.  Domácí nic nehráli, osoblažští byli lepším mužstvem a tak se role spasitele ujal rozhodčí p. Kapustniak.  Svým podivným posuzováním tlačil domácí k bráně hostí a osoblažské zcela srážel a vysmíval se jim.   Vše gradovalo kolem 30. minuty první půle, kdy  J. Krupa byl tvrdě sražen domácím útočníkem, což nebylo vyhodnoceno jako faul, a musel být vystřídán (nyní nemocenská). Chvíli na to došlo k vzájemnému postrkování mezi domácím útočníkem a T. Korchanem, za což byl vyloučen Korchan (pouze jedna karta červená).  Tím pádem  byla polovina obrany osoblažských mimo hru, což znamenalo míchání se sestavou.  Druhá půle  se již nesla  v zcela jiném duchu, osoblažští nebyli díky výkonu pana rozhodčího tak aktivní vepředu, ale zaměřili se na dobrou obranu.  Domácí tlačeni dopředu si vytvářeli tlak a šance, ale s těmi si věděl rady brankář osoblažských Tošenovský.  I ten však nakonec musel kapitulovat a domácí tak snížili na rozdíl jedné branky.  Když si již  domácí nevěděli rady a zdálo se, že si osoblažští  odvezou tři body, vymyslel pán rozhodčí penaltu, kterou domácí proměnili a vyrovnali tak na 2 : 2. Tímto výsledkem již utkání skončilo  a osoblažští si tak připsali další bod do tabulky.   S počtem 13 bodů se tak osoblažští drží  na druhé příčce tabulky, ale je nutno si klást otázku, zda  to panu rozhodčímu stálo za to.   Soutěž se teprve rozjíždí   a již teď  se dějí prasárny. Doufejme, že osoblažští přistoupí k dalšímu utkání zodpovědně a v sobotu se jim v improvizované sestavě (někteří hráči zranění, vykartování a nebo v práci) podaří uhrát dobrý výsledek.

Branky :  Balog, Mondek

Út 4. říjen 2011, 12:49:30 CEST