Osoblaha - Světlá Hora

Na jaře se trápící mužstvo mužů přivítalo na svém hřišti soupeře ze Světlé Hory. Hosté, kteří se nachází na průběžném 2. místě a chtěli naplno bodovat i v Osoblaze, byli v utkání mírným favoritem.  Domácí hráči, kteří se v posledních utkáních zlepšili a začali dávat i branky, vstoupili do utkání lépe a po dvaceti minutách vedli po brance Tužinčina. Hosté se však postupně zlepšovali a ještě do přestávky skóre otočili ve svůj prospěch (1:2). V druhé půli padly další 4 branky, kdy obě mužstva vstřelila po dvou. Konečný výsledek 3:4 pro Světlou Horu, je asi spravedlivý, jelikož hosté byli o něco fotbalovější.